Salon

Stawiając na zadowolenie naszych klientów, stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy z Was może nie tylko skorzystać z naszych usług, ale przede wszystkim zrelaksować się i poczuć wyjątkowo, przy pysznej kawie, herbacie lub ciasteczku.

Szkolimy się tylko u najlepszych instruktorów i ekspertów w Polsce i zagranicą. Dbamy o czystość i higienę pracy, stosujemy materiały jednorazowe, wszystkie narzędzia poddawane są dezynfekcji i sterylizacji i odpakowywane na Waszych oczach. Pracujemy na najlepszych kosmetykach.  Oferujemy pakiety lojalnościowe, doceniamy że jesteście z nami!

Służymy poradą na każdym etapie.

Dla nas to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i miłość, co zapewnia Wam usługi na najwyższym poziomie.

Agnieszka Piaskowska

Założycielka salonu i marki Skotii Lash , certyfikowana stylistka rzęs, instruktor. Kobieta żywioł, wiecznie w biegu, z milionem pomysłów. Stylizacja rzęs to jej największa pasja i miłośc, którą zaraża wszystkich dookoła.

Prywatnie wielka fanka klasycznych samochodów, można ją spotkać na różnych eventach i spotach motoryzacyjnych. Poza tym kocha zwierzęta, sama ma psa i dwa koty, bez których nie wyobraża sobie świata.

Bożena Sysło

Dyplomowana kosmetolog, stylistka paznokci. Perfekcjonistka w każdym calu, specjalistka w dziedzinie kwasów i zabiegów upiększających na twarz. Każdą klientkę traktuje indywidualnie i znajduje najlepsze rozwiązania.

Prywatnie wielka fanka rowerów. Gdyby ktoś postawił wyzwanie przejechania kuli ziemskiej na rowerze, z całą pewnością Bożena dała by radę!

Anna Błasiak

Certyfikowana stylistka paznokci. Od 4 lat zakochana w stylizacji paznokci, żadne, nawet najbardziej skomplikowane zdobienie nie stanowi dla niej wyzwania. Ciągle się rozwija i przyswaja nowe trendy. Artystyczna dusza. Jej motto to : „Żyj pasją a spełnisz marzenia”

Prywatnie kochająca mama 10 letniego Igorka

Certyfikaty